volejte
603 260 765
místní specialista na okna místní specialista na okna
přívětivé ceny přívětivé ceny
záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

  Kontaktujte nás

 

mobil: +420 603 260 765

as@otherm.cz

 

 

NÁŠ FACEBOOK

 Navštivte nás

 

OTHERM Aš - Miroslav Tkadlec

Chebská 241, Aš


      těšíme se na Vás každý       pracovní den v časech 

       9:00 - 12:00 hodin  

      14:00 - 16:00 hodin

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

 

Poptávka
 

O nás

Firmu Miroslav Tkadlec jsme založili již v roce 1994. Od samého počátku se specializujeme na dodávku a montáž prvků stavebních otvorových výplní.

Jsme autorizovaným prodejcem OTHERM, přijedeme, namontujeme, začistíme, a to jen ta nejlepší okna, dveře a také stínění, která budou nejvhodnější právě a jen pro Vás. 
Rádi Vám poradíme s výběrem, navrhneme technické řešení a budeme s Vámi v kontaktu po celou dobu Vašeho výběru vhodných oken a dveří.

Během mnohaletého působení na trhu jsme postupně rozšiřovali a hlavně zkvalitňovali nabízené produkty i služby a tak Vám dnes můžeme nabídnout kvalitní plastová okna, nádherná dřevěná okna, a dřevohliníková okna, moderní hliníková okna a k tomu všemu dveře vchodové i interiérové. 

Jako třešničku Vám navrhneme, dodáme a namontujeme i stínění v podobě různých typů vnitřních i venkovních žaluzií a rolet. A aby to nebylo líto Vašemu čtyřkolovému kamarádovi, i jemu garážová vrata.

S jistotou můžeme tvrdit, že naše dodavatelské firmy patří ve svých oborech k tomu nejlepšímu, co český trh nabízí. Navázání spolupráce se společností OTHERM považujeme za jeden z nejvýznamnějších mezníků naší činnosti.  Tímto jsme pro sebe a hlavně pro naše zákazníky získali spolehlivého partnera s velmi kvalitními výrobky.

Stínicí techniku dodáváme od firmy CLIMAX, která je největší českou společnosti vyrábějící stínící systémy a jejichž výrobky se vyváží do 31 zemí z celého světa.

Garážová vrata dodáváme od celosvětově známé německé firmy HÖRMANN, která je jedním z hlavních partnerů mezinárodní biatlonové federace.

Abychom mohli dodržet vše co v úvodu slibujeme, jsou naši kmenoví zaměstnanci pravidelně školeni. Díky našim letitým zkušenostem dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Montáže provádíme jak v okolí, tak nás znají i zákazníci v zahraničí. Našimi zákazníky jsou převážně privátní osoby, ale i stavební firmy, či instituce z veřejného sektoru.

Z naší nabídky:

Těšíme se na Vaši návštěvu, pokud nechcete Vy k nám, zavolejte, a my navštívíme Vás.

Za celý náš tým

Miroslav Tkadlec

 

  Kontaktujte nás

 

mobil: +420 603 260 765

as@otherm.cz

 

 

NÁŠ FACEBOOK

 Navštivte nás

 

OTHERM Aš - Miroslav Tkadlec

Chebská 241, Aš


      těšíme se na Vás každý       pracovní den v časech 

       9:00 - 12:00 hodin  

      14:00 - 16:00 hodin

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

 

Poptávka